Beschrijving AC Cobra 427 V8
Vakwerk, dat is het woord wat deze auto omschrijft, deze auto is zo mooi opgebouwd en je ziet aan alles dat er niet is bespaard op zowel materialen als uren.
Deze ''AC'' komt uit 1991, origineel Nederlands en met oog voor detail in elkaar gezet, zo is de auto perfect gespoten en zijn zelfs de herkenbare Shelby stripes niet geplakt maar mee gespoten in de lak, dit kom je niet gauw tegen.
De auto is volledig Ford Based, om zo dicht mogelijk bij de originele AC Cobra te komen, daarnaast zijn o.a. de pedalen van AC, het elegante Monolita stuur met AC logo, geen bumpers, originele smiths meters, period correcte radiaal banden en velgen, sidepipes in mat zwart en de single roll bar aangebracht voor de klassieke en correctie looks.
De V8 die in het vooronder ligt is een FORD 302 V8 voorzien van dome zuigers, compcam nokkenassen, E7TE cilinderkoppen, Edelbrock inlaat en Holley 650 cfm Carburateur.
De 4 bak is origineel Ford toploader HEH-P, de aandrijflijn is aangepast van 25 naar 28 en de auto is voorzien van een sper differentieel voor betere handling.
bij interesse bent u van harte welkom op afspraak, wij ruilen auto's in!
Wijzigingen voorbehouden. Gijs kan niet garanderen dat deze pagina geheel vrij is van fouten. Mocht je een foutje zien of meer informatie willen, aarzel niet om een berichtje te sturen!