Beschrijving Land Rover Defender 110 Td5 Grijskenteken
Een Landrover Defender 110 Td5 grijs kenteken met 260.931 km aan ervaring. De auto is van buiten lekker ruig en naast bedrijfsactiviteiten ook gebruikt voor off road experience.
De oorspronkelijke motor is recent vervangen door een exemplaar met 150.000 km. In het afgelopen jaar is er groot onderhoud gepleegd aan de auto om hem klaar te maken voor nieuwe avonturen. Zo is de koppeling vervangen voor een heavy duty exemplaar, is de tussenas vervangen en zijn er nieuwe velgen en banden onder de auto gestoken. Technisch is de auto in goede staat en betrouwbaar.
De auto heeft een tuning gekregen en daarbij is de tussendemper verwijderd. De auto is voorzien van een snorkel, lier (Samurai) incl. lierbumper en rockgliders. De auto is licht verhoogd en er zijn spoorverbreders gemonteerd voor een bredere uitstraling. Wij leveren de auto met een nieuwe APK en de auto kan desgewenst professioneel gepoetst worden voor aflevering. Ben je op zoek naar een super strak exemplaar zonder gebruikerssporen dan is dit wellicht niet je auto maar ben je op zoek naar een stoere Defender waar je lekker mee op avontuur kunt dan nodigen we je graag uit voor een bezichtiging van deze Defender.
Wijzigingen voorbehouden. Gijs kan niet garanderen dat deze pagina geheel vrij is van fouten. Mocht je een foutje zien of meer informatie willen, aarzel niet om een berichtje te sturen!